Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Kõrvaklapid

Trust Comi bluetooth

Saadavus: Laos

24.99 39.99 -38%
  • Sinine
  • Lilla
  • Oranž
24.99 39.99 -38%
24.99 39.99 -38%

* Vajalikud väljad

Tootekirjeldus

Lastele

Trust Comi kõrvaklappidel on sisseehitatud helitugevuse piiraja, mis teeb need laste jaoks turvaliseks. Heli kõrvaklappides ei lähe valjemaks kui lastesõbralik maksimum 85 dB. Lisaks vastavad klappides kasutatud materjalid kõrgetele Euroopa mänguasjade valmistamise standarditele.

Juhtmevabad

Et need kõrvaklapid oleks veelgi turvalisemad lastele, on need juhtmevabad. Lihtsalt ühenda klapid läbi Bluetoothi nutitelefoni, tahvelarvuti või muu sobiva seadmega ning su laps saab kuulata muusikat ja tantsida 10 meetri raadiuses ilma, et peaks muretsema juhtmete taha takerdumise pärast. Aku kestab kuni 20 tundi.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Trust
Tüüp
Kõrvapealsed
Mängurile
Ei
Värvus
Sinine
Juhtmevaba
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
3,5 mm
Ei
USB
Ei
Ühendus
Bluetooth
Mikrofon
Mikrofon
Ei
Mikrofoni mürasummutus
Ei
Muud omadused
Mürasummutavad
Ei
Juhtnupud
Jah
Vee/tolmukindel
Vee- ja tolmukindlust kirjeldatakse enamasti IP koodi abil. Täheühendile IP järgneb kaks numbrit, millest esimene näitab tolmukindlust ning teine veekindlust. Tolmukindlust hinnatakse numbriga 0 – 7, kus 0 tähendab tolmukindluse puudumist ning 7 täielikku tolmukindlust. Veekindlust hinnatakse numbritega 0 – 9, kus 0 tähendab veekindluse puudumist ning 9 veekindlust koondatud veejoa all. Kui vee- või tolmukindluse kohta puudub info, kirjutatakse numbri asemele täht X. Näiteks IP67 kaitse määrab tolmukindluseks 6 ning veekindluseks 7. Lisainfot võib leida internetist otsides sõnaühendit „IP kood“.
Ei
Aku kestvus
Kuni 20 tundi
Kaal (g)
127
Komplektsus
Kõrvaklapid, laadimiskaabel
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood