Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Tarneviisid

KLICKI POODI

Pärast ostu eest tasumist või järelmaksu lepingu allkirjastamist, saadame tellitud kauba tellimuses märgitud Klicki poodi. Kui tellimus on valmis üleandmiseks, võetakse kliendiga ühendust telefoni või e-posti teel. Kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel. 

TÄHELEPANU! Suuri kodumasinaid ( pesumasinad, kuivatid ja külmkapid jne.) kahjuks Klicki poodi ei tarnita.

Hind: TASUTA

 

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse SmartPOSTi pakiautomaati, mis on tellimuse vormistamisel märgitud kättesaamise kohaks. Tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires 2-7 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Klick Eesti AS-i kontole. Niipea kui pakk on jõudnud  valitud automaati, saadetakse kliendi mobiiltelefonile SMS, kus on  vajalik uksekood paki kättesaamiseks. Automaadi juures tuleb sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud  kood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

TÄHELEPANU! SmartPOSTi pakiautomaati ei saada me telereid ja suuri kodumasinaid. 

Hind: 4,99 eurot

 

KULLER

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse kulleriga aadressile, mis vormistamisel sisestati tellimuse kättesaamise kohaks.Tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires 2-7 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Klick Eesti AS-i kontole. Enne kauba kohaletoimetamist võtab kuller kliendiga ühendust ning lepib kokku sobiva aja tellimuse üleandmiseks. Tellimus antakse üle isikut tõendava dokumendi alusel.  Kuller toimetab tellimusi klientidele tööpäeviti 8:00-17:00.

Enamuse tellimusi  saadame välja tööpäeva jooksul. Kui toode tuleb tellida meie partneri laost, võib selleks kuluda kauem. Tarne hind sõltub tellitud toodete kogusest,  tellimuse kaalust ning mõõtmetest ja on kliendile lõplikult nähtav e-poe ostukorvi lehel.

Suurte kodumasinate tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab tellimuse vaid eramu või korrusmaja välisukseni. 

Hind: 4,99 - 20,99  eurot

Sooduskood: Tasuta transpordi saamiseks kasuta ostukorvis sooduskoodi "TTKLICK"