Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Telerid

Sony 32" KDL32WD75 FullHD SmartTV

Saadavus: Laost otsas

444.99
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Terav pilt

32" Full HD (1920x1080) teler võimaldab nautida kuni kaks korda selgemat pilti kui tavaline HD televiisor. Täiskõrglahutusega ekraan võimaldab kogeda puudusteta kogu visuaalset elamust, mida filmid ja mängud pakuvad.

X-Reality PRO

Sony pildiparandussüsteem suurendab iga pikslit nii, et Teieni jõuaks ilus ja terav pilt. Pildi erinevaid osi analüüsitakse ning võrreldakse spetsiaalse kujutiste andmebaasiga, et tagada Teile hea vaatamiselamus. X-Reality PRO müraeemaldus vähendab pildi teralisust nii analoog kui digitaal TV, DVD-de, Blu-ray plaatide või isegi digifotode vaatamisel.
Smart TV

Tänu Smart TV-le on Interneti võimaluste kasutamine muutunud eriti lihtsaks. Ühendage teler Wi-Fi või kaabliga internetti ning laadige omale sobivad rakendused alla. Smart TV-ga on lihtne surfata internetis, vaadata Youtube’ist videoid ning palju muud.

USB pleier

Ühendage teleri USB pessa mälupulk või väline kõvaketas ning nautige oma lemmikfilme, kuulake muusikat või vaadake fotosid otse välismälust. Sony telerid toetavad mitmeid erinevaid video-, muusika- ja pildivorminguid.
Energiasäästlik

Sony telerid vastavad globaalsetele energiastandarditele ning on keskkonnasõbralikud ja madala energiatarbega. See mudel liigitub A energiaklassi, mis tähendab, et teler on väga säästlik rahakotile, kuna energiakulu on 0,040 kWh.

CI pesa

See televiisor võimaldab Teil kasutada teenusepakkujate tasuliste kanalite vaatamiseks mõeldud kaarti, mis suurendab tunduvalt Teie kanalite valikut ilma digiboksita. Selleks on Teil vaja vaid Conax moodulit, mis käib CI pessa.

NB: Veenduge, kas Teie teenusepakkuja kaardile on vaja ka Conax moodulit, et kaart CI pessa sobiks.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Sony
Mudel
KDL-32WD757
Tüüp
LED
Värvus
Must
Ekraan
Diagonaal (tolli)
32
Nõgus ekraan
Ei
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
1920 x 1080
Heli
Kõlarid
2 x 5 W
Tüünerid
DVB-T
Jah, T2
DVB-C
Jah
DVB-S
Jah, S2
CI pesa
Jah
Liidesed
USB
2
HDMI
2
RCA
Ei
Komponent
Ei
Scart
1
VGA
Ei
Kõrvaklapiliides
Kõrvaklapiliides võimaldab seadme külge ühendada kõrvaklapid, enamasti kasutatakse selleks 3,5 mm pesa.
1
Optiline
1
LAN
1
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
Funktsioonid
SmartTV
Jah
Opsüsteem
Operatsioonisüsteem on seadme n.ö põhitarkvara, mille sees töötavad kõik muud rakendused. Operatsioonisüsteemist sõltub ka see, mis rakendusi seade toetab, kuna osad rakendused on loodud vaid ühele-kahele OP-süsteemile. Igal operatsioonisüsteemil on oma väljanägemine ning nende kasutus erineb natukene.
Sony SmartTV
Veebilehitseja
Jah
DLNA
Jah
USB pleier
Jah
USB salvestus
Jah
Menüü keeled
Eesti, vene, inglise
HbbTV
Jah
Mõõtmed
Mõõtmed jalaga (cm)
71,7 x 47,4 x 21,8
Mõõtmed jalata (cm)
80,5 x 53,1 x 15,7
Kaal jalaga (kg)
6,9
Kaal jalata (kg)
6,4
VESA kinnitus
300 x 200
Energiatarve (W)
Energiatarve töörežiimil (W)
40
Energiatarve ooterežiimil (W)
0,5
Energiaklass
A
Lisagarantii ja seadmekaitse

Lisagarantii

Seadmegarantiiga saad pikendada tootjagarantiid kuni 5 aastaks. See tagab Sulle südamerahu ka pärast tootjapoolse garantiiperioodi lõppemist ning võimaldab sul saada seadmele tasuta piiramatu arv remonte. Juhul kui remont ei ole võimalik, asendatakse Sinu seade uue samaväärse seadmega. Üle 10 kg kaaluvatel seadmetel on Eesti piires tasuta transport remonti ja tagasi. Omavastutus puudub.

Küsi pakkumist müügikonsultandilt vestluse aknas.

 • Piiramatu arv tasuta remonte!
 • Kui remont ei ole mõistlik, sinu seade asendatakse
 • Tootmisdefekti kaitse kuni 5 aastat
 • Kiire kahjukäsitlus
 • Tasuta transport tootmisdefekti korral (alates 10kg)Seadmekaitse

Õnnetus ei hüüa tulles! Seega kaitse ennast ootamatute väljaminekute eest, mis kaasnevad õnnetustesse sattunud seadmetega. Seadmekaitse kehtib kõikjal maailmas ja katab äkilise ja ettenägematu kahjustumise või hävinemise (kukkumine, uppumine, murdvargus, rööv ja lemmikloomade poolt tekitatud kahju). Õnnetuse korral Sinu seade remonditakse või asendatakse samaväärsega. Seadmekaitse kehtib alates seadme kättesaamisest kuni sertifikaadil märgitud perioodini. Seadmekaitse puhul, kaasneb õnnetusjuhtumi korral omavastutus 70€.

Küsi pakkumist müügikonsultandilt vestluse aknas.

 • Piiramatu arv remonte. Otstarbetu remondi korral seade asendatakse!
 • Laiaulatuslik kaitse
 • Õnnetusjuhtumite kaitse kuni 2 aastat
 • Kiire kahjukäsitlus ja sinu seade on alati eelisjärjekorras remonditöökojas!
 • Tasuta transport õnnetusjuhtumi korral (alates 10kg)
 • Kaitse kehtib kõikjal maailmas
 • Kaitse kehtib teiste isikute kasutuses


Seadmegarantii kindlustuse tingimused
Seadmekaitse kindlustuse tingimused