Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 16
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Nutitelefonid

Samsung Galaxy S7

Saadavus: Laost otsas

449.99 599.99 -150
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Rohkem kui lihtsalt telefon

Ühendades erakordse disaini ja funktsionaalsuse, oleme loonud seadme täis uusi võimalusi. Suurem aku võimaldab olla kauem maailmaga ühenduses ja heledama kaamera objektiiviga saate jäädvustada iga hetke ilu - isegi öösel.


Disain

Galaxy S7 ja S7 edge'i loomisel ei tehtud ühtegi kompromissi. Tulemuseks on konkurentsitult parim kasutatavus koos rohkete täiustatud funktsioonidega sujuval tõhusal kujul. Neid on lihtsalt ilus vaadata ja rõõm kasutada.

Põhjuslik kujundus

Teades, et veedad koos oma Galaxy S7 või S7 edge'iga tohutul hulgal aega, tegi Samsung suuri jõupingutusi, et luua enneolematu kujunduse, mis on vastupidav ja katsude meeldivalt sile.

Mugav käes hoida

Galaxy S7 ja S7 edge’i duaalse kõveraga tagaküljed on põhjus, miks neid telefone on sedavõrd mugav käes hoida. Kõik, mis puudutab disaini ‒ looduslikust voolujoonelisusest kuni õhukese vormini välja ‒, on ühinenud, et luua haardeomadused, tänu millele on telefoni nii mugav käes hoida, et sa ei tahaks kunagi sellest lahti lasta.

Vee- ja tolmukindel

Galaxy S7 ja S7 edge’i puhul ei pea sa iial muretsema oma telefoni asetamise pärast märgadele pindadele. Saad seda kasutada isegi pärast vettekukkumist. Saad basseinis veemänge mängida, postitada rannas portreefotosid ja kutsuda vihma käes taksot. Telefonidele on omistatud IP (sissetungimise vastase kaitse aste, Ingress Protection) aste 68.

*Telefone võib uputada 1,5 meetri sügavusse vette kuni 30 minutiks.

 

Kaamera

Päriselus tuleb ette igasuguseid valgustingimusi ja neil juhtudel peaksid olema suuteline tegema fotosid, ilma valgustusele või selle puudumisele mõtlemata. Ükskõik kas tahad pildistada rulatrikke või sünnipäevatordilt küünalde puhumist, Galaxy S7 ja S7 edge ’iga tehtud fotod on teravad, selged ja täis elurõõmu.

Hämaras pildistamise funktsioon

Paljud pildistamist väärivad sündmused meie elus leiavad aset just siis, kui ei ole piisavalt valgust. Me oleme kas siseruumides või päike on loojunud. Galaxy S7 ja S7 edge’iga ei ole see mingi probleem. Eredam F1.7 lääts ja suurem 1.4µm pikslite arv püüavad pildisensoril sedavõrd palju rohkem valgust, et sinu fotod tulevad teravad ja detailsed.

Dual Pixel 12MP

Esimest korda nutitelefonide ajaloos on kõigil pildisensoril olevatel pikslitel kaks fotodioodi üheainsa asemel, mis tähendab, et DSLR-tasemel Dual Pixel Sensor fokuseerib kiiresti ja sama täpselt, nagu sa näeksid seda läbi omaenda silmade.

Revolutsiooniline fookus

Igat üksikut Dual Pixel Sensori peal asuvat pikslit kasutatakse faasituvastuseks, mis võimaldab autofokuseerimist, mis omakorda on nii uskumatult kiire ja ladus, et isegi kõige ootamatumalt toimuvad sündmused saavad pildile jäädvustatud, seda ka hämarduva valguse tingimustes.

Liikumine panoraam

Esimest korda on võimalik pildistada liikuvaid panoraame. Samal ajal tabatakse sujuvalt panoraam, kuhu kinnitatakse teravate liikumise pealt tehtud kaadrite jada. Et seda hetke püüda, tuleb sul vaid oma Galaxy S7 ja S7 edge ekraanil näpuga külgsuunas lohistada või liigutada telefoni mööda panoraami.

 

Riistvara

Võimsate protsessoritega Galaxy S7 ja S7 edge töötavad takistusteta ja kiiresti, käsitledes sinu microSD-kaardile salvestatud lisainfo igat killukest täie kindlusega. Ja kuigi aku on nüüd suurema mahutavusega, on selle laadimine ikka veel kiire.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Samsung
Mudel
Galaxy S7
Värvus
Kuldne
Ekraan
Puutetundlik
Puutetundlikke seadmeid on võimalik juhtida otse ekraanilt, mis teeb nende kasutamise väga lihtsaks.
Jah
Suurus (tolli)
Seadme ekraani diagonaali suurus tollides (1 toll = 2,54 cm).
5.1
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
1440 x 2560
Pikslitihedus (ppi)
Ekraani punktide arv ühe tolli kohta. Mida suurem pikslitihedus, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
576
Tüüp
Super AMOLED
Kaitseklaas
Telefonid kasutavad üldiselt kriimudele vastupidavaid karastatud ekraaniklaase. Levinuim neist on Corning Gorilla Glass.
Corning Gorilla Glass
Andmeside
3G
3G tugi võimaldab SIM-kaardi olemasolul kasutada mõistliku kiirusega mobiilset andmesidet veebis surfamiseks ning videote vaatamiseks.
Jah
4G
4G tugi võimaldab SIM-kaardi olemasolul kasutada kiiret mobiilset andmesidet veebis surfamiseks ning videote vaatamiseks.
Jah
VoLTE
Jah
Kahe SIM-kaardi pesaga
Dual-SIM võimalus tähendab, et seadmes saab kasutada samaaegselt kahte SIM-kaarti, näiteks saab hoida oma töö- ja eranumbrit ühes nutiseadmes.
Ei
SIM-kaardi tüüp
SIM-kaardi tüüp näitab selle suurust. Hetkel on kasutusel peamiselt kolm tüüpi, mis on suuremast väiksemani Mini SIM, Micro SIM ja Nano SIM.
Nano SIM
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
v4.1
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Protsessor
Protsessor
Protsessor on seadme andmete töötlemise keskus. Üldiselt, mida kiirem ja rohkemate tuumadega on protsessor, seda kiirem on ka seade ise. Muidugi tasub silmas pidada ka protsessori seeriat, kuna kõrgema klassi protsessorid võivad sarnaste näitajate juures kordades paremaid tulemusi anda.
QC 2,3 GHz + QC 1,6 GHz
Kiibistik
Kiibistik on närvisüsteem, mis juhib ja haldab kogu emaplaadi liiklust.
Exynos 8890
Tuumad
Protsessori tuumade arv näitab kui sujuvalt suudab seade tegeleda mitmete tegevustega korraga.
8
Mälu
Põhimälu (GB)
Mida rohkem on põhimälu, seda kiirem ning sujuvam on seadme töö ning seda rohkem rakendusi on võimalik korraga avada ilma seadet aeglaseks tegemata. Kuna põhimälu ja protsessori vahel toimuv andmevahetus on ülikiire, hoitakse seadme põhimälus ajutisi andmeid, mida on vaja vahetult töödelda (töötavad rakendused jms).
4
Sisemälu (GB)
Seadme sisemälu on nagu andmepank, kus hoitakse operatsioonisüsteemi, rakendusi ning ka dokumente, videoid ja pilte. Mida rohkem sisemälu, seda rohkem on ruumi rakendustele, piltidele, videotele ning dokumentidele.
32
Mälukaart
Mälukaardi tugi tähendab, et seade võimaldab andmete hoiustamiseks või kopeerimiseks kasutada erinevaid mälukaarte.
MicroSD, kuni 200GB
Kaamera
Tagumine kaamera (MP)
Kaamera megapikslid näitavad jäädvustatud foto suurust. Mida rohkem on megapiksleid, seda detailsemat pilti on võimalik jäädvustada, kuigi pildi kvaliteet sõltub veel lisaks ka kaamera sensorist ja tarkvarast.
12
Kaamera lisad
F1.7, optiline stabilisaator, dual-LED välk, näotuvastus, faasituvastusega autofookus
Sensor
Sensor on see osa kaamerast, mis muudab valguse pildiks. Mida suurem ja kvaliteetsem on sensor, seda ilusamaid pilte suudab seade jäädvustada.
1/2.6"
Video
Kaamera videoformaadi juures võib kohata peamiselt kahte numbrit, milleks on resolutsioon ja kaadrite arv sekundis. Näiteks 1080p@30fps tähendab, et see kaamera suudab salvestada videot 1080p (1920 x 1080) resolutsiooniga kuni 30 kaadrit sekundis.
2160p@30fps
Eesmine kaamera (MP)
Kaamera megapikslid näitavad jäädvustatud foto suurust. Mida rohkem on megapiksleid, seda detailsemat pilti on võimalik jäädvustada, kuigi pildi kvaliteet sõltub veel lisaks ka kaamera sensorist ja tarkvarast.
5
Tarkvara
Opsüsteem
Operatsioonisüsteem on seadme n.ö põhitarkvara, mille sees töötavad kõik muud rakendused. Operatsioonisüsteemist sõltub ka see, mis rakendusi seade toetab, kuna osad rakendused on loodud vaid ühele-kahele OP-süsteemile. Igal operatsioonisüsteemil on oma väljanägemine ning nende kasutus erineb natukene.
Android
Opsüsteemi versioon
v6.0
Menüü keeled
Eesti, Vene, Inglise
Liidesed
MicroUSB
MicroUSB on USB kompaktne formaat, mis on tüüpiliselt kasutuses kaasaskantavatel USB toega seadmetel. MicroUSB on väljanägemiselt sarnane MiniUSB, MicroHDMI ja Lightning portidega, kuid ei ole nendega ühilduv.
Jah
MicroUSB versioon
MicroUSB versioon 3.0 on kujult teistsugune kui MicroUSB 2.0.
v2.0
MHL tugi
MHL tugi võimaldab saata seadme MicroUSB pesast heli ja videopilti teiste seadmete HDMI sisendisse, seda ühilduva MHL kaabli abil.
Jah
MicroHDMI
MicroHDMI pesa on HDMI kompaktne versioon, mida kasutatakse tüüpiliselt kaasaskantavatel seadmetel. See võimaldab õige kaabli abil seadmest seadmesse heli ja videopilti saata.
Ei
Kõrvaklapiliides
Kõrvaklapiliides võimaldab seadme külge ühendada kõrvaklapid, enamasti kasutatakse selleks 3,5 mm pesa.
Jah
Lisaomadused
Infrapuna
IR liides on mõeldud kahe seadme ühendamiseks kasutades infrapunakiirgust (näiteks andmeedastuseks). Osasid nutitelefone on võimalik IR liidese abil kasutada ka õige rakenduse abil teleripuldina.
Jah
NFC
NFC on kontaktivaba lähiväljatehnoloogia, mida on võimalik kasutada telefoniga maksmiseks, lisainfo saamiseks, isikutuvastuseks ning paljuks muuks.
Jah
GPS
GPS ja GLONASS on vastavalt USA ja Venemaa satelliidipõhised positsioneerimissüsteemid. GPS toe abil on võimalik mõnda seadet kasutada ka näiteks navigatsioonisüsteemina. A-GPS kasutab positsioneerimisel lisaks mobiilimaste ja Wi-Fi ühendust.
A-GPS, GLONASS ja Beidou
Raadio
Raadio tugi annab võimaluse kuulata läbi õhu levivaid FM raadiojaamu.
Jah
Vee/tolmukindel
Vee- ja tolmukindlust kirjeldatakse enamasti IP koodi abil. Täheühendile IP järgneb kaks numbrit, millest esimene näitab tolmukindlust ning teine veekindlust. Tolmukindlust hinnatakse numbriga 0 – 7, kus 0 tähendab tolmukindluse puudumist ning 7 täielikku tolmukindlust. Veekindlust hinnatakse numbritega 0 – 9, kus 0 tähendab veekindluse puudumist ning 9 veekindlust koondatud veejoa all. Kui vee- või tolmukindluse kohta puudub info, kirjutatakse numbri asemele täht X. Näiteks IP67 kaitse määrab tolmukindluseks 6 ning veekindluseks 7. Lisainfot võib leida internetist otsides sõnaühendit „IP kood“.
Jah
Galaxy Care
Ei
Aku
Aku tüüp
Aku tüüp näitab, mis tehnoloogiat aku kasutab. Praegu levinumad akutüübid on Li-Ion (liitiumioon) ja Li-Po (liitiumpolümeer) akud. Li-Ion akud on soodsamad. Li-Po akusid on võimalik toota üliõhukesi ning nad on ka kergemad.
Li-Ion
Mahutavus (mAh)
Aku mahutavus näitab kui palju energiat suudab aku talletada. Mida suurem mahutavus, seda kauem on võimalik ka seadet kasutada. Energiakulu sõltub lisaks sellest, kuidas seadet kasutatakse.
3000
Mõõtmed
Mõõtmed (mm)
142,4 x 69,6 x 7,9
Kaal (g)
152
Garantii
Garantii (aasta)
2
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood