Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Akupangad

Romoss Sailing 3 7800mAh

Saadavus: Laost otsas

29.99
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Kiire laadimine

Sisseehitatud 2,1-amprine väljund võimaldab laadida oma nutiseadet kiiremini kui kunagi varem. Sama kehtib ka akupanga enda laadimisel. Seadme saab täis laadida 5 tunniga, kasutades Romossi 2,1A iCharger 12 laadijat, keskmise 10 tunni asemel.

Sünkroonlaadimine

Seadmete ja akupanga laadimine võtab nüüd veelgi vähem aega, nimelt on võimalik laadida mõlemat samal ajal. Enam ei juhtu seda, et nii akupank kui telefon saavad korraga tühjaks.

Taskulamp

Elus võib igasuguseid asju ette tulla, selleks puhuks on Sailing 3 akupangal igaks juhuks sisse ehitatud LED taskulamp.
Erinevad turvamehhanismid

Sailing akupankadele on sisse ehitatud ülelaadimise (nii akupanga kui seadme), ülepinge, liigse voolutugevuse ning lühiste vastane kaitse. Samuti on seade ehitatud nii, et elemendid töötaksid alati turvalise temperatuuri piires. Kui midagi peaks juhtuma, saab taastada algse oleku seadme välja ning seejärel tagasi sisse lülitamisega.

Nutikas

Kui akupank on seisnud kasutamata 60 sekundit, lülitab see ennast ise välja. See tagab, et seadme sisse ununedes ei läheks liigselt energiat raisku.

Hea ühilduvus

See akupank on ehitatud Fitcharge tehnoloogiat kasutades, mis teeb selle ühilduvaks paljude nutitelefonide, MP3 mängijate ning muude mobiilsete seadmetega. Fitcharge tähendab seda, et seade tunneb automaatselt kui palju voolu eri seadmed vajavad ning annab neile ette täpselt vajaliku koguse.
LED indikaatorid

Neli sisseehitatud oranži LED indikaatorit annavad teada akupanga laadimisest või seadme akupangast laadimisest. Need tuled näitavad ka seda kui palju energiat on akupangas järel. Siis kui viimane LED tulukene vilkuma hakkab, tuleks akupank uuesti laadima panna.

PC+ABS plastik

PC+ABS on laialt kasutatav tugev, paindlik ning soojusele vastupidav plastiku sulam. Sailing 3 akupangal on elegantne valge viimistlus, mis on käes hoides mugav. Ideaalselt sobitatud ühenduskohad ning kriimudele vastupidav pind hoiavad akupanga välimuse alati uue ja kaunina.
Tehnilised andmed
Üldinfo
Tüüp
Akupank
Tootja
Romoss
Mahutavus (mAh)
Aku mahutavus näitab kui palju energiat suudab aku talletada. Mida suurem mahutavus, seda kauem on võimalik ka seadet kasutada. Energiakulu sõltub lisaks sellest, kuidas seadet kasutatakse.
7800
Laadimisvool (A)
2,1
Värvus
Valge
Mõõtmed
Mõõtmed (mm)
101 x 61 x 21
Kaal (g)
193
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest