Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Akupangad

Romoss Sailing 2 5200mAh

Saadavus: Laos

24.99
24.99
Tootekirjeldus

Kompaktne

Sailing 2 on kõigest 9 x 4,9 x 2,1 cm. See on umbes pool tavalise nutitelefoni suurusest. Sellise suurusega akupank mahub kergesti tasku- või kotipõhja.

Hea ühilduvus

See akupank on ehitatud Fitcharge tehnoloogiat kasutades, mis teeb selle ühilduvaks paljude nutitelefonide, MP3 mängijate ning muude mobiilsete seadmetega. Fitcharge tähendab seda, et seade tunneb automaatselt kui palju voolu eri seadmed vajavad ning annab neile ette täpselt vajaliku koguse.

Sünkroonlaadimine

Seadmete ja akupanga laadimine võtab nüüd veelgi vähem aega, nimelt on võimalik laadida mõlemat samal ajal. Enam ei juhtu seda, et nii akupank kui telefon saavad korraga tühjaks.
Erinevad turvamehhanismid

Sailing akupankadele on sisse ehitatud ülelaadimise (nii akupanga kui seadme), ülepinge, liigse voolutugevuse ning lühiste vastane kaitse. Samuti on seade ehitatud nii, et elemendid töötaksid alati turvalise temperatuuri piires. Kui midagi peaks juhtuma, saab taastada algse oleku seadme välja ning seejärel tagasi sisse lülitamisega.

Nutikas

Kui akupank on seisnud kasutamata 60 sekundit, lülitab see ennast ise välja. See tagab, et seadme sisse ununedes ei läheks liigselt energiat raisku.

Taskulamp

Elus võib igasuguseid asju ette tulla, selleks puhuks on Sailing 2 akupangal igaks juhuks sisse ehitatud LED taskulamp.
LED indikaatorid

Neli sisseehitatud oranži LED indikaatorit annavad teada akupanga laadimisest või seadme akupangast laadimisest. Need tuled näitavad ka seda kui palju energiat on akupangas järel. Siis kui viimane LED tulukene vilkuma hakkab, tuleks akupank uuesti laadima panna.

PC+ABS plastik

PC+ABS on laialt kasutatav tugev, paindlik ning soojusele vastupidav plastiku sulam. Sailing 2 akupangal on elegantne valge viimistlus, mis on käes hoides mugav. Ideaalselt sobitatud ühenduskohad ning kriimudele vastupidav pind hoiavad akupanga välimuse alati uue ja kaunina.
Tehnilised andmed
Üldinfo
Tüüp
Akupank
Tootja
Romoss
Mahutavus (mAh)
Aku mahutavus näitab kui palju energiat suudab aku talletada. Mida suurem mahutavus, seda kauem on võimalik ka seadet kasutada. Energiakulu sõltub lisaks sellest, kuidas seadet kasutatakse.
5200
Laadimisvool (A)
2,1
Värvus
Valge
Mõõtmed
Mõõtmed (mm)
89,5 x 48,5 x 21
Kaal (g)
128
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood