Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Laadijad

Autolaadija Romoss Ranger 17 2xUSB 2.1A

Saadavus: Laost otsas

15.99
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Kena ja võimas

Ranger 17 on kerge, viimistletult peen ning võimas. See pole ehitatud mitte ainult võimsaks, vaid ka pilkupüüdvaks autoaksessuaariks. Kõige tipuks suudab see väikene seade laadida oma kahe väljundiga kuni kahte nutiseadet samaaegselt.

Väiksem kui varem

See laadija kaalub 15,7 grammi ning on peaaegu sama väikene kui autovõti. Selles seadmes on Romoss kombineerinud minimaalse suuruse maksimaalse võimsusega. Lisaks on see väga paljude seadmetega ühilduv ja sinna on sisse ehitatud erinevad kaitsemehhanismid, mis teevad Ranger 17st tõeliselt hea laadija.
Kahepoolne vedru

Selle laadija sisse on ehitatud bilateraalne vedru, mis pakub täielikku paindlikkust ning on tihedam kui tavaline vedru. See tähendab, et seadet on kergem kasutada, pole vaja rakendada nii palju jõudu ja see ei libise ega rappu sõidu ajal lahti.

Erinevad turvamehhanismid

Ranger 17 laadijale on sisse ehitatud liigse väljundi, ülepinge, liigse voolutugevuse ning lühiste vastane kaitse.
Fitcharge tehnoloogia

See laadija on ehitatud Fitcharge tehnoloogiat kasutades, mis teeb selle ühilduvaks paljude nutitelefonide, MP3 mängijate ning muude mobiilsete seadmetega. Fitcharge tähendab seda, et seade tunneb automaatselt kui palju voolu eri seadmed vajavad ning annab neile ette täpselt vajaliku koguse.

PC+ABS plastik

PC+ABS on laialt kasutatav tugev, paindlik ning soojusele vastupidav plastiku sulam. Ranger 17 laadijal on elegantne valge viimistlus, mis näeb luksuslik välja ning on käes mugav. Ideaalselt sobitatud ühenduskohad ning kriimudele vastupidav pind hoiavad laadija välimuse alati uue ja kaunina.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Romoss
Tüüp
Autolaadija
Ühendus
2xUSB
Laadimisvool (A)
2,1
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest