Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Pebble Original

Saadavus: Laost otsas

79.99
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Mis on Pebble?

Pebble on seadistatav kell, mis toob vajaliku info vaikselt ja mugavalt otse Teie randmele. Pebble ühendub Teie iOS või Android telefoniga Bluetooth'i kaudu ning sellel on laetav aku, mis kestab ühe laadimisega kuni 7 päeva.

Tööpõhimõte

Pebble ühendub Bluetooth'i (2.1+ EDR ja 4.0) abil Teie iPhone'i või Android seadmega. Pebble üles seadmine on lihtne: Teil tuleb vaid Pebble rakendus telefoni tõmmata. Kõik tarkvarauuendused saadetakse juhtmeta Teie Pebble'sse.
Ühilduvus

Pebble nutikell ühildub iPhone 4 ja uuematega ning iOS 6 ja uuematega.

Kella välimus

Pebble üks parimaid omadusi on selle isikupärastamise võimalus. Erinevaid kella teemasid saab leida rakenduste poest Teie Pebble rakenduses ning neid on võimalik leida ka teistelt pakkujatelt.
Sissetulevad kõned

Pebble vibreerib sissetuleva kõne peale ning näitab Teile helistaja numbrit või nime, kui see telefoniraamatus leidub. iOS kasutajatel on võimalus kella pealt see kõne kas vastu võtta, ära panna või teavitus välja lülitada. Android telefoni kasutajatel on võimalus helin hääletuks muuta või teavitus välja lülitada.

Sõnumi teavitus

Pebble võimaldab Teil lugeda iMessage'eid, emaile, SMSe ja muid ühilduvaid sotsiaalmeedia sõnumeid otse randmelt. Juhul kui sõnumi sisu on rohkem kui ekraanile ära mahub, saab seda üles ja alla nuppudega edasi-tagasi kerida.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Pebble
Mudel
Original
Tüüp
Nutikell
Värvus
Must
Ühildavus
iOs, Android
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
v4.0
Opsüsteem
Operatsioonisüsteem on seadme n.ö põhitarkvara, mille sees töötavad kõik muud rakendused. Operatsioonisüsteemist sõltub ka see, mis rakendusi seade toetab, kuna osad rakendused on loodud vaid ühele-kahele OP-süsteemile. Igal operatsioonisüsteemil on oma väljanägemine ning nende kasutus erineb natukene.
Pebble OS
Kaal (g)
37
Ekraan
Suurus
1,26"
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
144x168
Puutetundlik
Puutetundlikke seadmeid on võimalik juhtida otse ekraanilt, mis teeb nende kasutamise väga lihtsaks.
Ei
Taustavalgustus
Jah
Mälu
Muud omadused
Mikrofon
Jah
Kaamera
Ei
SIM-kaardi pesa
Ei
Pulsimõõtja
Ei
Aku
Aku tüüp
Aku tüüp näitab, mis tehnoloogiat aku kasutab. Praegu levinumad akutüübid on Li-Ion (liitiumioon) ja Li-Po (liitiumpolümeer) akud. Li-Ion akud on soodsamad. Li-Po akusid on võimalik toota üliõhukesi ning nad on ka kergemad.
Li-Ion
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood