Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Pärnu
E-P 10 - 21 (1.juuni-18.aug)
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Tervisetooted

Inhalaator Omron U100

Saadavus: Laos

129.99
129.99
Tootekirjeldus

Omron MicroAir U100 on väike kaasaskantav inhalaator, mis mahub igasse käe- või koolikotti. See nö taskuinhalaator on asendamatu abivahend külmetushaiguste puhul, samuti astmaatikutele ning allergikutele.

Omron MicroAir U100 on täiesti hääletu, mistõttu on seda väga hea kasutada väikeste laste puhul. Inhalaator on väga väike, seda on hea kotis reisile või kooli kaasa võtta.

Omron MicroAir inhalaator tagab stabiilse nebuliseerimise igas asendis, k.a. lapse magamise ajal. Selle inhalaatori puhul ei pea sa enam kunagi muretsema, et hoiaksid inhalaatorit tingimata õige nurga all - see töötab isegi allapoole suunatuna. Seega saab seadet kasutada ka voodis olles või hooldaja süles lamaval imikul/lapsel.

Omron MicroAir inhalaatoris on ravimeid võimalik tänu spetsiaalsele tehnoloogiale kasutada otse, ilma vahepealse lahjendamiseta. Inhalaator on efektiivne ning võimaldab ravimit manustada vähemalt 0,25 ml minutis.

Omron MicroAir on täiesti hääletu ja tänu võrktehnoloogiale peab vastu koguni kuni 1000 kasutamist (põhiseadme kasutuskestus umbes 5 aastat)!

Seade töötab ligikaudu 4 tundi kõigest kahe AA / LR6-patareiga.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Omron
Toide
2xAA patarei või voolupistik
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood