Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Nutikell Withings Move ECG

Saadavus: Laos

139.99
  • Must
  • Sinine
139.99
139.99

* Vajalikud väljad

Tootekirjeldus

Kerge, alati töötav viis kuidas mõõta ECG ehk elektrokardiogramm

Valmis igal ajal: kui tunnete pekslust südames või korrapäratut südame rütmi, vajutage lihtsalt nupule külje peal ning asetage näpp kella servale. 30 sekundi möödudes on Teie EKG valmis. Te saate mõõta nii koos kui ilma telefonita kuna andmed salvestatakse kellale kuni järgmise sükroonimiseni.

Kuidas see töötab

Kella taga asuvad kaks elektroodi, ning kui Te vajutate nupule, et alustada mõõtmist ning asetate teise käe elektroodrõngale kellal, suleb see ringi lastes kellal mõõta ning salvestada Teie südame elektrilise aktiivsuse.

Miks on see tähtis

Move ECG saab tuvastada südamerütmi ebakorralisust ehk AFib-i. See on kõige levinum südamerütmihaigus. AFib võib viia ka südamerabanduseni ning on arvatud olemaks põhjuseks kuni 30% rabandusteni. Selle avastamiseks on vaja ECG-d, mis tavaliselt mõõdetakse arsti juures - kuid kuna AFib on ebaregulaarne, on seisundit raske diagnoosida, sest juhtumid leiavad tihtipeale aset väljaspool arstikabinetti.

Kohene AFib tuvastus

Health Mate rakendus varustab Teid kohese analüüsiga südamerütmist ning teatab kas see on normaalne või vihjab AFib-ile. Kui AFib-i sümptomid on avastatud, soovitab rakendus Teil ühendust võtta arstiga.


Kujundatud igapäevaeluks

Läbi päeva

Päeva kestel näitab kell aega ning kui palju on täidetud päeva eesmärk protsentides.

ECG režiim

Hoidke korraks nuppu all et käivitada poole minutiline elektrodiagramm. Saate näha tulemuse telefonis nii selle kestel kui ka pärast.

Trennirežiim

Hoidke pikalt nuppu all et alustada treeningsessioon, mis käivitab kronomeetri ning hakkab mõõtma Teie aktiivsust. Pärast treeningut saate ettekande rakenduses, kus on kaart läbitud teekonnaga koos ühendatud GPS-iga.


Järgige oma aktiivsust

Üldtuntud on fakt et aktiivsusel on positiivne mõju südamele - nii kahekordistab Move ECG tähtsus koos erinevate mõõteriistadega

Aktiivsusjälgija

Sujuvalt jälgige samme, jooksu, ujumist ning veel teisi tegevusi avamata telefonirakendust. Lisaks mõõdab sisseehitatud kõrgusmõõtur korruste ronimist meetrites/jalgades aidates Teil läbida see lisamiil.

Unejälgija

Lihtsalt kandke Move ECG-d öösel ning see salvestab Teie une - automaatselt. Rakendusest saate näha läbivaadet oma ööst koos unefaaside, katkestuste ning hinnanguga. Lisaks valib Smart Wake-up Teie jaoks parima aja millal Teid äratada.

Ühendatud GPS

Alustage trennisessiooni kellast ning see salvestab telefoni GPS-i abil Teie teekonna kaardile. Nii näete oma edusamme ning isegi saate jagada oma seiklust.

Veekindel kuni 50 meetrit

Hüpake basseini, peske nõusid või võtke dušš enesekindlusega: 5ATM on elukindel. Lisaks tuvastab ning jälgib kell automaatselt ujumissessioone.


Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Withings
Mudel
Move ECG
Tüüp
Aktiivsusmonitor
Ühildavus
iOS ja Android
Ekraan
Puutetundlik
Puutetundlikke seadmeid on võimalik juhtida otse ekraanilt, mis teeb nende kasutamise väga lihtsaks.
Ei
Suurus
1,4"
Funktsioonid
Pulsimõõtja
Jah
Kellaaja näit
Jah
Sammulugeja
Jah
Une aktiivsuse jälgija
Jah
Kaloriloendus
Jah
Muud omadused
Veekindel
Jah
Veekindluse tüüp
5 ATM
GPS
GPS ja GLONASS on vastavalt USA ja Venemaa satelliidipõhised positsioneerimissüsteemid. GPS toe abil on võimalik mõnda seadet kasutada ka näiteks navigatsioonisüsteemina. A-GPS kasutab positsioneerimisel lisaks mobiilimaste ja Wi-Fi ühendust.
Läbi telefoni
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
Ei
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
v4.0
Kõneedastus
Ei
Mikrofon
Ei
Aku
Aku kestvus
Kuni 12 kuud
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood