Jõhvi
Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 10-19 / L 10-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Nutikell Samsung Galaxy Watch Active 2, 44mm

Saadavus: Laos

299.99
  • Must
  • Roosa
299.99
299.99

* Vajalikud väljad

Tootekirjeldus

Laienda oma isiklikku ruumi

Katkematu vaade, elegantne korpus ja puutetundlik, kiiret juhtimist võimaldav raam tagavad sulle maksimaalse ekraaniruumi. Galaxy Watch Active2-l on suurem, üleni must ekraan ja vaevumärgatav raam selle ümber, et saaksid paremini kätte sind huvitava teabe.

Jälgi oma treeningut randmelt

Galaxy Watch Active2 jälgib sinu liikumist, nii et võid selle lihtsalt käe peale tõmmata ja trenni alustada. Nüüd on automaatselt tuvastatavaid toiminguid seitse, sest lisandunud on ka ujumine, käsitsi aga saad seadistada kümneid toiminguid. Jooksutreener annab sulle reaalajas kasulikke juhiseid.

Tervishoid seestpoolt väljapoole

Hoia nii keha kui ka meel tervena kellaga, mis hoolitseb mõlema eest. Kasuta stressitaseme jälgijat ülevaate saamiseks oma stressitasemetest, kui tunned, et oled pinges, ja järgi soovitatud hingamisharjutusi, et saavutada meelerahu.

Südame tegevuse jälgimine tagab südamerahu

Galaxy Watch Active2 üks põhifunktsioon on sinu tervise jälgimine – kella uue kujundusega kumeral ja sinu randmega sobituval tagaküljel on kaheksa fotodioodi. Tervise jälgimise funktsioon hoiab su pulsil silma peal ja annab teada, kui see liiga kõrgeks või liiga madalaks muutub.

Aku, mis kestab kogu päeva

Galaxy Watch Active2 aku kestab tavakasutusel kogu päeva ja rohkemgi. Unusta juhtmed ja laadimisotsakud – tagasi koju jõudes võid kella laadimiseks lihtsalt kompaktsele magnetiseeritud juhtmeta laadurile asetada.

Saab hakkama kõikjal, kuhu sa lähed

Võta kell kaasa ka metsikutele radadele. Galaxy Watch Active2 tuleb sinuga igale poole kaasa, sest selle IP68 ja 5ATM vee- ja tolmukindluse reiting koos kaitsetööstuse standarditele vastava vastupidavusega tagab töökindluse ka rasketes tingimustes.

Rakendused, mis viivad sind kaugemale

Rakenduste valik, millesse kuuluvad nii Galaxy-seeria kui ka suur hulk allalaaditavaid kolmandate osaliste rakendusi, aitavad sul oma elus uusi tasemeid avastada. Laadi alla endale meelepärased rakendused, mis annavad sulle kasulikku nõu otse sinu randmelt.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Samsung
Mudel
Watch Active 2
Tüüp
Nutikell
Ühildavus
Android 5+, iOS 9+
Ekraan
Puutetundlik
Puutetundlikke seadmeid on võimalik juhtida otse ekraanilt, mis teeb nende kasutamise väga lihtsaks.
Jah
Suurus
1,4"
Tüüp
Super AMOLED
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
360 x 360
Funktsioonid
Pulsimõõtja
Jah
Kellaaja näit
Jah
Sammulugeja
Jah
Une aktiivsuse jälgija
Jah
Kaloriloendus
Jah
Muud omadused
Veekindel
Jah
Veekindluse tüüp
Kuni 50 m
GPS
GPS ja GLONASS on vastavalt USA ja Venemaa satelliidipõhised positsioneerimissüsteemid. GPS toe abil on võimalik mõnda seadet kasutada ka näiteks navigatsioonisüsteemina. A-GPS kasutab positsioneerimisel lisaks mobiilimaste ja Wi-Fi ühendust.
Jah
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
v5.0
Kõneedastus
Jah
Mikrofon
Jah
Aku
Aku kestvus
Kuni 60 tundi
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood