Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Nutikell Fitbit Versa 2 SE

Saadavus: Laos

229.99
  • Hall
  • Sinine
229.99
229.99

* Vajalikud väljad

Tootekirjeldus

Tutvuge Fitbit Versa 2-ga - nutikellaga, mis täiustab iga hetke. Kasutage äratuse aktiveerimist häälkäsklustega, magamamineku meeldetuletuste seadmist või ilmateate vaatamist. Kaasaegne ja mitmekülgne disain võimaldab infot jälgida nii jõusaalis kui ka kontoris. Vaadake enda statistikat alati sisse lülitatud ekraani režiimis. Lisaks saate kasutada funktsiooni Fitbit Pay, igapäevaseid une kvaliteedi hinnanguid, rakendusi, teavitusi, ööpäevaringset pulssi ning salvestage üle 300 laulu - kogege elu, mis keerleb teie ümber.

  • Häälteksti funktsioon (ainult Android OS)
  • Une etapid
  • Pulsi jälgimine 24/7
  • Rakendused ja teavitused
  • Muusika kuulamine
  • Alati sisse lülitatud ekraani režiim
  • Aku kestvus vähemalt 5 päeva
  • Fitbit Pay

HÄÄLTEKST

Teavitused ja häälvasted

Võtke vastu teavitusi kõnede, tekstisõnumite, kalendri sündmuste ja rakenduste teadete kohta siis, kui telefon on läheduses ning vastake nutikella tekstidele häältekstina (ainult Android).

IGAPÄEVANE
UNE KVALITEEDI
HINDAMINE

Magage paremini, elage paremini

Teie pulsisageduse, uneaja, rahutute liigutuste ja hingamise põhjal aitab une hindamine teil paremini mõista enda une kvaliteeti igal öösel.

PULSI
JÄLGIMINE 24/7

Mõõtke enda edusamme

Kasutage ööpäevaringset pulsisageduse jälgimist, et paremini jälgida kalorite kulutamist ning optimeerida treeningute ajal pingutusi, Fitbiti rakenduses on näha pulsi muutumise trende ning kardiotreeningute taset.

MUUSIKA
KUULAMINE

Võtke oma muusika kaasa kõikjale

Kasutage Spotify rakendust ja lisage Deezeri esitusloendeid - lisaks salvestage ja esitage randmel rohkem kui 300 lugu.

RAKENDUSED
JA TEATISED

Olge ühenduses

Laadige alla sadu rakendusi treenimiseks, finantstoiminguteks, sportimiseks ja lõbutsemiseks - kõik alates Stravast kuni British Airwaysi ja ilmateateni. Võtke vastu teavitusi kõnede, tekstisõnumite, kalendri sündmuste ja rakenduste teadete kohta.

ALATI SISSE
LÜLITATUD
EKRAANI REŽIIM

Statistika reaalajas

Alati sisse lülitatud ekraani režiimi kasutamisel piisab treeningute kohta teavituste saamiseks vaid kiirest pilguheitmisest.

Tutvu #1 tervise ja treeningu rakendusega

Asset 8 Asset 9 Asset 10

Igal Fitbitil on…

Automaatne une jälgimine

Fitbit Versa 2 abil saate automaatselt jälgida, kui kaua ja kui hästi te magate. See aitab seada une eesmärke, meeldetuletusi magamamineku kohta ning vaikset äratust rahulikumaks ärkamiseks.

SmartTrack™ tehnoloogia

Fitbit Versa 2 tunneb ära ja registreerib mitmesuguseid erinevaid harjutusi, seega saate enda treeninguid jälgida nii, et ühtegi nuppu pole vaja vajutada.

Aku kestab kauem kui 5 päeva

Fitbit Versa 2 aku kestab kauem kui 5 päeva, nii muretsete seadme pärast vähem ning te saate rohkem oma eesmärkidele keskenduda.

Kogu päeva jälgimine

Jälgige kogu päeva tegevusi, sealhulgas sammud, läbitud vahemaa, kulutatud kalorid ja aktiivsena veedetud minutid, seejärel vaadake kokkuvõtteid rakenduses Fitbit.

Meeldetuletused

Selleks, et aidata enda päeva rohkem liikumist sobitada, saadab Fitbit Versa 2 teile sõbralikke meeldetuletusi liikumiseks, mis julgustavad teid püsima aktiivsena ning täita igas tunnis eelnevalt seatud sammude eesmärke.

Kõne- ja tekstiteated

Saate ekraani abil kõne-, teksti- ja kalendriteavitusi vastu võtta nii, et teil ei jää ükski oluline teade vastamata.

Vahetatavad tarvikud

Kandke Fitbit Versa 2 nutikella teile sobival viisil, kasutades kiirkinnitusnuppu, mis võimaldab rihma kiiresti vahetada sportliku, nahast vm rihma vastu.

Juhtmeta sünkroonimine rohkem kui 250 seadmega

Sünkroonige automaatselt ja juhtmevabalt enda arvutit rohkem kui 250 seadmega, mis ühilduvad iPhone, Android ja Windows süsteemidega - nii on teil enda terviseandmetele ja statistikale ligipääs igal pool ja igal ajal.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Fitbit
Mudel
Versa 2
Tüüp
Nutikell
Rihma/võru ümbermõõt
140 - 180 mm ja 180 - 220 mm
Ühildavus
Android, iOS, PC
Ekraan
Puutetundlik
Puutetundlikke seadmeid on võimalik juhtida otse ekraanilt, mis teeb nende kasutamise väga lihtsaks.
Jah
Suurus
40 x 40 mm
Tüüp
AMOLED
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
300 x 300
Funktsioonid
Pulsimõõtja
Jah
Kellaaja näit
Jah
Sammulugeja
Jah
Une aktiivsuse jälgija
Jah
Kaloriloendus
Jah
Muud omadused
Veekindel
Jah
Veekindluse tüüp
Kuni 50m
GPS
GPS ja GLONASS on vastavalt USA ja Venemaa satelliidipõhised positsioneerimissüsteemid. GPS toe abil on võimalik mõnda seadet kasutada ka näiteks navigatsioonisüsteemina. A-GPS kasutab positsioneerimisel lisaks mobiilimaste ja Wi-Fi ühendust.
Läbi telefoni
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
v4.0
Mikrofon
Ei
Aku
Aku kestvus
Kuni 5 päeva
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood