Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Makseviisid

VISA / MASTERCARD KREDIITKAART

Pakume oma klientidele turvalist krediitkaardiga tasumise võimalust. Verified by Visa ja MasterCard SecureCode kaitseb Teie kaarti topelt: esiteks kuvatakse Teile isiklik tervitussõnum ja teiseks peate ostu sooritamiseks sisestama oma salasõna. Tähelepanu! Krediitkaardiga tasumiseks peab Teie krediitkaart olema seotud turvalise internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Krediitkaardi seotust programmiga saate kontrollida oma internetipangas.

 

PANGALINK

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbanki, SEB, Nordea, LHV ning Danske panga klientidele. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Klick´i e-poe ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte. Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine viibib asjatult.

 

ETTEMAKSU ARVE

Parim lahendus neile klientidele, kes kasutavad internetipangas koodikaarte ning kelle päevane makselimiit on seetõttu piiratud. Kui valite selle makseviisi, siis saadame Teile pärast tellimuse kinnitamist e-postiga 1 tööpäeva jooksul ettemaksu arve. Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 3 tööpäeva ning seda võite tasuda ühekorraga või mitmes osas. Kui arve kogusumma on laekunud Klick Eesti AS-i kontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile. Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 3 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu arve tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada oma tellimuse number - see kiirendab ja lihtsustab oluliselt Teie tellimuse täitmist. Tähelepanu! Ettemaksu arve ei ole aluseks pretensioonide esitamiseks või garantiitööde teostamiseks. Selleks on Teil vaja arvet, mille saate koos kaubaga tellimuse üleandmisel.

 

JÄRELMAKS

Järelmaksuga tasumise võimalus teeb suuremad ostud taskukohaseks. Järelmaksuga ostmiseks peab ostukorvi summa olema minimaalselt 50 eurot. Kuni 4-aastane maksetähtaeg annab võimaluse leida endale sobiv kuumakse. Kui soovite maksta oma tellimuse eest järelmaksuga, siis täitke palun sobiva järelmaksu pakkuja taotlus. LOE LÄHEMALT