Tartu
E-P 10-19 / ALATES 18.mai E-P 10-21
Jõhvi
E-L 10:00-20:00 / P 10:00-19:00
Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15 / P Suletud
Rapla
E-R 10 - 19 / L 10-15 / P SULETUD
Valga
E-R 10:00-18:00 / L 10-15 / P SULETUD
Viljandi
E-R 9:00-18:00 / L 9-17 / P 10-15
Võru
E-R 10:00-19:00 / L 10-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Kõrvaklapid

Kõrvaklapid Bose Noise Cancelling Headphones 700

Saadavus: Laos

399.99
  • Must
  • Hõbedane
  • Valge
399.99
399.99

* Vajalikud väljad

Tootekirjeldus

Bose uued mürasummutavad kõrvaklapid pakuvad kõrgeimal tasemel tehnoloogiat, mis muudab muusika nautimise elamuseks. Lisaks uus pilkupüüdev disain, mis teeb klappide kasutamise eriti ahvatlevaks.

Uus täiendatud mürasummutuse tase on nüüd reaalsus. Bose uusimad HP700 mürasummutavad klapid pakuvad kõike, mida te kõrvaklappidelt ootate: kõrgemail tasemel mürasummutus, võimas ja tõetruu heli, kasutusmugavus ja imeline disain.

Uued kõrvaklapid sisaldavad nelja mikrofoni, mis võtavad teie hääle ja isoleerivad selle, samal ajal kõrvaldades teid ümbritseva soovimatu müra. Kuulete ise vastaskõnelejat ja teid kuuldakse paremini, kui kunagi varem ja seda isegi väga mürarikkas keskkonnas.
Seadke ümbritseva maailma kuulamiseks omad tingimused. HP 700 kõrvaklappide juures oleme täiustanud kõiki mürasummutuse funktsioone. Nüüd saate saate oma ümbitseva keskkonna mürasummutuse taset juhtida 11 erineva tasemega. Mürasummutuse taseme suurendamine võimaldab teil soovimatu taustamüra peaaegu täielikult kõrvaldada.

Kui aga soovite ümbritsevaid helisid kuulda, saate mürasummutuse taset vähendada ja kuulete kõike nii, nagu te ei kannakski kõrvaklappe. Kõrvaklappidel on ka vestlusreziimi nupp, mida vajutades saate muusika kuulamise hetkeks peatada, et näiteks kohvikus tellimust esitada või kollegiga mõned laused vahetada.

Teie lemmikmuusika kõlab paremini kui kunagi varem. Bose kõrvaklapid HP700 võimaldavad teil muusikat tõeliselt nautida. Tänu aktiivsele EQ ekvalaiserile ja muljetavaldavale bassile, saate kõigis helitugevustes sukelduda kuulamiselamusse ja muusika kõlab alati sama hästi.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Bose
Tüüp
Kõrvapealsed
Mängurile
Ei
Värvus
Must
Juhtmevaba
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
3,5 mm
Jah
USB
Ei
Ühendus
Bluetooth
Mikrofon
Mikrofon
Jah
Mikrofoni mürasummutus
Jah
Muud omadused
Mürasummutavad
Jah
Juhtnupud
Jah
Vee/tolmukindel
Vee- ja tolmukindlust kirjeldatakse enamasti IP koodi abil. Täheühendile IP järgneb kaks numbrit, millest esimene näitab tolmukindlust ning teine veekindlust. Tolmukindlust hinnatakse numbriga 0 – 7, kus 0 tähendab tolmukindluse puudumist ning 7 täielikku tolmukindlust. Veekindlust hinnatakse numbritega 0 – 9, kus 0 tähendab veekindluse puudumist ning 9 veekindlust koondatud veejoa all. Kui vee- või tolmukindluse kohta puudub info, kirjutatakse numbri asemele täht X. Näiteks IP67 kaitse määrab tolmukindluseks 6 ning veekindluseks 7. Lisainfot võib leida internetist otsides sõnaühendit „IP kood“.
Ei
Aku kestvus
Kuni 20 tundi
Laadimisaeg
Kuni 2,5 tundi
Kaal (g)
254
Komplektsus
Klapid, laadimiskaabel, audiokaabel, vutlar
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood