Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Pärnu
E-P 10 - 21 (1.juuni-18.aug)
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Kõrvaklapid

Mürasummutavad kõrvaklapid KitSound Immerse

Saadavus: Laos

59.99 69.99 -14%
59.99 69.99 -14%
Tootekirjeldus

Aktiivne mürasummutus

Mürasummutus võimaldab Teil kuulata muusikat ilma häiriva taustafoonita, olgu selleks siis tänavamüra, kohviku melu või klaviatuuride klõbin kontoris.

Stiilne disain

Need volditavad ning pööratavad juhtmevabad kõrvaklapid on disainitud spetsiaalselt mugavateks ning stiilseteks. Kõrvaklappide pehmendused on tehtud mugavast memory foam materjalist, mis võimaldab neid kasutada ka pikaajaliseks kuulamiseks (nende klappide aku peab vastu kuni 12 tundi).
Lisavarustus

KitSound Immerse juhtmevabade kõrvaklappidega tuleb kaasa veel käepärane vutlar ning laadimiskaabel, 3,5 mm kaabel ja klappide lennukis kasutamise adapter. Vutlar tagab Teie klappidele pika eluaja ning võimaldab Teil neid kartmata ka pikkadele reisidele kaasa võtta.

KitSound Immerse

Aktiivne mürasummutus ning 40 mm elemendid võimaldavad Teil ennast kaotada KitSound Immerse'i imelisse häälte maailma, ilma välisilma segava helireostuseta.
Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
KitSound
Tüüp
Kõrvapealsed
Mängurile
Ei
Värvus
Must
Juhtmevaba
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
3,5 mm
Jah
USB
Ei
Ühendus
Bluetooth
Mikrofon
Mikrofon
Ei
Mikrofoni mürasummutus
Ei
Muud omadused
Mürasummutavad
Jah
Juhtnupud
Jah
Vee/tolmukindel
Vee- ja tolmukindlust kirjeldatakse enamasti IP koodi abil. Täheühendile IP järgneb kaks numbrit, millest esimene näitab tolmukindlust ning teine veekindlust. Tolmukindlust hinnatakse numbriga 0 – 7, kus 0 tähendab tolmukindluse puudumist ning 7 täielikku tolmukindlust. Veekindlust hinnatakse numbritega 0 – 9, kus 0 tähendab veekindluse puudumist ning 9 veekindlust koondatud veejoa all. Kui vee- või tolmukindluse kohta puudub info, kirjutatakse numbri asemele täht X. Näiteks IP67 kaitse määrab tolmukindluseks 6 ning veekindluseks 7. Lisainfot võib leida internetist otsides sõnaühendit „IP kood“.
Ei
Aku kestvus
Kuni 12 tundi
Laadimisaeg
Kuni 3 tundi
Kaal (g)
216
Komplektsus
Kõrvaklapid, laadimiskaabel, 3,5mm kaabel, lennuadapter
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood