Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Kalastustarvikud

Kalastustarvik Deeper Smart Sonar Pro+

Saadavus: Laost otsas

224.99
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Kalasta nagu proff

Tõsta oma püügitaset parimate võimalustega heidetava kalaleidja abil. See pakub suuremat võimsust, rohkem lisavõimalusi, parimat heitekaugust ja skaneerimissügavust. Ja lisaks on see maailmas ainus sisseehitatud GPS-ga heidetav kajalood. Deeper PRO+ annab Sulle suurepärased skaneerimis- ja kaardistusvõimalused nii kaldalt, paadist, kajakist kui jäält, nii et saad kõikjal tunda end profina ja püüda nagu proff.
GPS-kaardistamine kaldalt

Heida Deeper eemale, keri tagasi ja loo reaalajas üksikasjalik kaart oma nutitelefoni eraanil. Deeper PRO+ on ainus kalaleidja maailmas, mis on võimeline looma batümeetrilisi kaarte kaldalt.

Võimas ja täpne skaneerimine

PRO+ võimas kahesageduslik andur saadab 15 skaneeringut sekundis ja suudab eristada kuni 2.5cm suurusega objekte, andes Sulle täpset ja usaldusväärset infot. Selle WiFi ühendus on kuni 10x suurem kui Bluetoothil, mille tulemusena saad andmeid reaalajas ja ühtlase voona.
Kõik punktid on ligipääsetavad

PRO+ heitekaugus on 100m, mida on rohkem kui ühelgi teisel heidetaval kajaloodil. Kasuta laia skaneerimisnurka (90 kHz 55°), katmaks laiemaid alasid ja lülita siis kitsamale nurgale (290kHz 15°) üksikasjalikumaks skaneerimiseks.

Skaneeri sügavamalt

PRO+ skaneerib kuni 80m sügavuselt - see on 30m sügavamalt kui ükski teine juhtmevaba kalaleidja. Nüüd pole kaladel kuhugi peituda.
Märka kalu. Näe kalakaari ja söödakalade parvi, või lisa kalaikoonid koos sügavusnumbrite ja kalade suurustega.

Pane tähele põhjastruktuure ja taimestikku, sügavuste muutusi, põhja kõvadust ja iseloomu.
Poolita ekraan kaardi ja skaneerimise jaoks. Märka kalu ja taimestikku sel ajal, kui kaardistad.

Tea sügavust ja veetemperatuuri juba sel hetkel, kui Sinu PRO+ vett puudutab. Andurit vedades hoiatab sügavusalarm Sind kohe, kui jõuad soovitud sügavusele.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Deeper
Tüüp
Sonar