Tarneviisid

KLICKI POODI

Pärast ostu eest tasumist või järelmaksu lepingu allkirjastamist, saadame tellitud kauba tellimuses märgitud Klicki poodi. Kui tellimus on valmis üleandmiseks, võetakse kliendiga ühendust telefoni või e-posti teel. Kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel.

TÄHELEPANU! Suuri kodumasinaid (telerid, pesumasinad, kuivatid ja külmkapid jne.) Klicki poodi ei tarnita.

Hind: TASUTA

 

KIIRTARNE KLICKI POODI

Pärast ostu eest tasumist või järelmaksu lepingu allkirjastamist, komplekteerime tellitud kauba tellimuses märgitud Klicki poodi. Kui tellimus on valmis üleandmiseks, võetakse kliendiga ühendust telefoni või e-posti teel. Kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel.

Kaup on valmis väljastamiseks 1-2 tunni jooksul arvestades valitud poe avamisaegu.

TÄHELEPANU! Suuri kodumasinaid (telerid, pesumasinad, kuivatid ja külmkapid jne.) Klicki poodi ei tarnita.

Hind: 4,99 eurot

 

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse SmartPOSTi pakiautomaati, mis on tellimuse vormistamisel märgitud kättesaamise kohaks. Kui pakk on jõudnud valitud automaati, saadetakse kliendi mobiiltelefonile SMS, kus on vajalik uksekood paki kättesaamiseks.

Tasutud tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires välja 1-3 tööpäeva jooksul. Kui toode tuleb tellida meie partneri laost, võib selleks kuluda kauem aega.

TÄHELEPANU! SmartPOSTi pakiautomaati ei saada me telereid ja suuri kodumasinaid. 

Hind: 2,99 eurot

 

KULLER

Valides selle tarneviisi, saadame tellimuse kulleriga aadressile, mis vormistamisel sisestati tellimuse kättesaamise kohaks. Enne kauba kohaletoimetamist võtab kuller kliendiga ühendust ning lepib kokku sobiva aja tellimuse üleandmiseks. Tellimus antakse üle isikut tõendava dokumendi alusel. Kuller toimetab tellimusi klientidele tööpäeviti 8:00-17:00.

Tasutud tellimus saadetakse Eesti Vabariigi piires välja 1-3 tööpäeva jooksul. Kui toode tuleb tellida meie partneri laost, võib selleks kuluda kauem aega. Tarne hind sõltub tellitud toodete kogusest, tellimuse kaalust ning mõõtmetest ja on kliendile lõplikult nähtav e-poe ostukorvi lehel.

Suurte kodumasinate tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab tellimuse vaid eramu või korrusmaja välisukseni. 

Hind: 4,99 - 19,99  eurot