Microsoft 365 Personal

Mis on Microsoft 365 Personal?

See on Office, mida teate ja usaldate

- Saate luua viimistletud ilmega dokumente, koostada ülevaateid ja selgeid esitlusi. Microsoft 365 annab teie käsutusse alati uusimad Office’i rakendused.
- Sisaldab Wordi, Excelit, PowerPointi, Outlooki ja OneNote’i nii PC- kui ka Mac-arvutite jaoks ning Publisheri ja Accessi ainult PC-arvutite jaoks.
- Saab installida PC- ja Mac-arvutisse, tahvelarvutisse ja telefoni.
- Saate 1 TB OneDrive'i pilveteenuse salvestusruumi dokumentide, fotode ja videote talletamiseks, et saaksite neid redigeerida ja teistega jagada pea kõikjal ja mis tahes seadme kaudu.
- Mis tahes riigis asuvate sõprade ja pereliikmetega suhtlemiseks saate kasutada 60 minutit Skype’i kõneaega kuus. Kasutage Skype’i kõneaega mobiil- ja lauatelefonidele helistamiseks, saate seda kasutada pea igas seadmes, kuhu teil on Skype installitud – olgu selleks siis mobiiltelefon, tahvelarvuti, nutiteler või muu seade.
Office – alati ja kõikjal käepärast

- Pole vahet, kas olete kontoris või oma lemmikkohvikus, oluline teave on alati käepärast. Saate vajalikele failidele hõlpsalt juurde pääseda, neid vaadata ja redigeerida nii arvutis kui ka mobiilsideseadmetes.
- Telefonides ja tahvelarvutites kasutatavatele täiustatud redigeerimis-, vormindamis- ja kaasautorlusfunktsioonidele juurdepääsemiseks logige sisse oma Microsofti kontoga, mida kasutasite Microsoft 365 ostmisel.
- Toetatud seadmed on näiteks Windowsi tahvelarvutid ja telefonid, iPad ja iPhone, samuti Androidi tahvelarvutid ja telefonid.
Koondage kõik ühte kohta

- Microsoft OneDrive’i abil saate rohkem tehtud, kus iganes te ka ei viibiks. Dokumentidele ja muudele failidele pääsete juurde ning saate neid jagada ja nende kallal ühiselt töötada igal pool, igast seadmest.
- OneDrive töötab koos Office’iga, seega saate faile luua, redigeerida ja automaatselt sünkroonida nii arvutist kui ka Office’i mobiilirakenduste abil oma telefonist või tahvelarvutist – saate olla produktiivne alati, olenemata asukohast.
- OneDrive’i salvestatud failidele pääsete PC- või Mac-arvutist juurde ka siis, kui teil pole Interneti-ühendust. Operatsioonisüsteemides Windows 8.1 ja 10 on rakendus OneDrive juba olemas, Windows 7, Windows Vista ja Maci operatsioonisüsteemi jaoks saate selle alla laadida.
- Teil on kõigi teie dokumentide üle täielik kontroll: nii nende üle, mis on salvestatud OneDrive’i, kui ka nende üle, mida talletate kohalikus arvutis.