Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: GPS seadmed

GPS seade Garmin DEZL 580LMT-D

Saadavus: Laos

339.99
339.99
Tootekirjeldus

Mugav veoauto navi

5-tollise ekraaniga veoauto navi Euroopa kaartide ja seadme eluaegse tasuta kaardiuuendamise õigusega1. Lisaks jälgib reaalajas digitaalset liiklusinfot (DAB), või Smartphone Link -rakenduse abil.

Arvutab teekonna veoauto koorma suuruse ja kaalu järgi.Lisaks hoiatused sildade kõrguste ja tee kaalupiirangute,järskude kurvide ja mägede kohta.

Lihtne puhkepauside teatamise ja planeerimise võimalus.Eespool olevate söögi-, puhke-, parkimis- ja majutuskohtade teave.

Veoautode juhtidele sobivate peatuspaikade pakkumine näiteks pesemisvõimaluste ja sööklate järgi. Kasuta Bluetooth®-handsfree- kõnesid ja Wi-Fi®-ühendust kaardi ja tarkvara uuendamiseks ilma arvutita. Saada ja jälgi toimingu kaudu saavad kaubasaatjad lähetada tekstisõnumeid ja aadresse ja jälgida teekonda algusest lõpuni.

Garmin Dēzl™ 580 LMT-D on tehtud elukutselistele autojuhtidele ja see arvutab veoautodele ettenähtud teekonna koos teekonna hoiatuste ja puhkeaja korraldustega.


Veoautodele kohandatud teekonnad

dēzl 580 LMT-D sisaldab üksikasjalikke Euroopa kaarte,millel on veoautode piirangud,nagu silla kõrgused,ohtlikud kurvid,koormuse piirangud ja muud olulised andmed suuremate teede kohta. Määra vaid auto andmed (kõrgus,kaal,pikkus,laius ja koorma tüüp (ohtlik jne)) ja võid otsida sobivat teekonda

Lihtsas veoauto profiilis võid muuta treileri andmeid mõne sõrmeliigutusega.Sõiduplaneerimise menüüs võid luua mitmete peatustega teekondasid ja planeerida ning salvestada uusi sõitusid.

Võid teekonda muuta lihtsalt ekraani puudutusega lisades soovitud teed või puudutades linna.

Veoautodele sobivate kohtade otsing

Otsi elukutselistele autojuhtidele kasulikke kohtasid,nagu veoautoparklad,parkimispaigad,öömaja ja Wi-Fi-võrgud.Samuti võid valida parklaid pakutavate teenuste alusel (pesemis võimalused, töökojad,Wi-Fi, veoauto pesulad).

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Garmin
Hääljuhiste keeled
Inglise
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
Aku kestvus
Kuni 2 tundi
SIM-kaardi pesa
Ei
Ekraan
Suurus
5"
Tüüp
TFT
Kaardid
Riigid
Euroopa
Hääljuhtimine
Inglise keeles
Kiiruskaamerad
Jah
Tasuta uuendus
Jah
Mälu
Mälukaardipesa
Jah
Mõõtmed
Mõõtmed (mm)
151 x 93 x 24
Kaal (g)
234
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood