Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Spordikell Garmin Vivofit Jr 2

Saadavus: Laos

62.99 89.99 -30%
 • Must
 • Valge
 • Punane
 • Sinine
 • Oranž
 • Captain America
62.99 89.99 -30%
62.99 89.99 -30%

* Vajalikud väljad

Tootekirjeldus

Aktiivsuskell lastele

Ujumissõbralik laste aktiivsuskell

Laste-sõbraliku veniva kummipaelaga, sisaldab muudetavat värvilist ekraani ja patarei tööaeg on 1 aasta

Sünkroniseerib tasuta telefonirakendusega, mis sisaldab kodutööde jälgimist ja teavituste määramist vanematele

Lapsed liiguvad rakenduses edasi kui saab tehtud 60-minutiline päeva aktiivsuseesmärk

Jälgib samme, und ja päevast 60 minutilist aktiivsusnormi

Stiilne ja tugev

Vivofit jr.2 sisaldab muudetavat värvilist ekraani ja mugavat rihma. Laps saab kasutada seadet kõikjal: alustades mängimisest lõpetades pesemisega ja isegi ka magades. Kasutaja enda vahetatav patarei kestab kuni aasta.

Liigu seiklusrakenduses edasi

Iga päev liigub laps seiklusrakenduses edasi, kui täidab ära 60 minutilise päeva aktiivsusnormi, motiveerides teda endast parim andma.

Lapsevanema personaalne assistent

Lapsevanemad saavad kasutada tasuta telefonirakendust, et vivofit jr.2 kontrollida. Otse rakendusest saab lisada profiile mitme lapse jaoks, et jälgida nende samme, und ning aktiivsuse ja kodutööde infot. Kutsu terve pere kaasa saavutama päevane sammude eesmärk, määra tegevusi ja kodutöid, määra virtuaalse punktisüsteemi näol auhindu ja jälgi iga lapse punkte. Rakendusesisesed punktid saab vahetada rakenduses olevate auhindade vastu. Kõik on kontrollitav otse läbi sinu nutiseadme.

Auhinnad, meeldetuletused ja kohustused

Lapsed näevad kui lõbusad ja kasulikud kodutööd võivad olla. Tänu vivofit jr.2 kellale, saavad lapsevanemad määrata ja ajaliselt meelde tuletada lapsele kodutöid otse läbi oma nutitelefoni rakenduse ning lapsed näevad otse oma randmelt kodutöid, mis vajavad tegemist. Noortele, kellele meeldib asju edasi lükata, saad määrata teavitusi läbi lapsevanema rakenduse, mis tuletab neile meelde nii koolitöid kui ka hammaste pesemist. Teavitus näitab kellal ikooni tegevusest, mida laps peaks tegema. Seejärel saab laps panna tööle tegevustaimeri otse seadmest, mis näitab kaua on aega tegevuse lõpetamiseks.

Sõbralikud sammulugemise eesmärgid

Sõbralik võistlus tuleb nii mänguväljakule kui ka tagahoovi. Toe-to-Toe sammu katsumused lasevad lastel võistelda omavahel - või isegi endaga - kes suudab teha päevas rohkem samme. Kui tegevus on lõpetatud, näitab rakendus palju samme on võistluse ajal tehtud, tänu millele saab teada, kas laps võitis oma sõpru või ehk isegi püstitas oma isikliku rekordi. Kõik on juhitav otse seadmest. Tiri alla Connect IQ rakendus, et kutsuda oma lapsi võistlema.

Pääse ligi võimalustele

Vivofit jr. 2 laseb lapsel ligipääseda rohketele rakendusesisestele seiklustele ning stiilidele. Kõik mis neil vaja on, et avastada enda jaoks uus seiklus. Mis on järgmine seiklus? Jälgi aktiivsust - nagu päris kangelane - lõpeta huvitavaid seiklusi koos Marvel Avengers teema rihmaga. Või näita oma stiili koos stiilse Minnie Hiire kellarihmaga ja võta osa maagilisest rakendusesisesest seiklusest. Kõik on su lapse enda valida.
Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Garmin
Mudel
Vivofit jr 2
Tüüp
Aktiivsusmonitor
Rihma/võru ümbermõõt
130 - 175 mm
Ühildavus
iPhone®, Android™
Ekraan
Puutetundlik
Puutetundlikke seadmeid on võimalik juhtida otse ekraanilt, mis teeb nende kasutamise väga lihtsaks.
Ei
Suurus
11x11 mm
Tüüp
8-värviline MIP
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
88x88
Funktsioonid
Kellaaja näit
Jah
Sammulugeja
Jah
Une aktiivsuse jälgija
Jah
Muud omadused
Veekindel
Jah
Veekindluse tüüp
5 ATM
GPS
GPS ja GLONASS on vastavalt USA ja Venemaa satelliidipõhised positsioneerimissüsteemid. GPS toe abil on võimalik mõnda seadet kasutada ka näiteks navigatsioonisüsteemina. A-GPS kasutab positsioneerimisel lisaks mobiilimaste ja Wi-Fi ühendust.
Ei
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
Ei
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
Kõneedastus
Ei
Aku
Aku kestvus
Kuni 1 aasta
Lisagarantii ja seadmekaitse

Lisagarantii

Seadmegarantiiga saad pikendada tootjagarantiid kuni 5 aastaks. See tagab Sulle südamerahu ka pärast tootjapoolse garantiiperioodi lõppemist ning võimaldab sul saada seadmele tasuta piiramatu arv remonte. Juhul kui remont ei ole võimalik, asendatakse Sinu seade uue samaväärse seadmega. Üle 10 kg kaaluvatel seadmetel on Eesti piires tasuta transport remonti ja tagasi. Omavastutus puudub.

Küsi pakkumist müügikonsultandilt vestluse aknas.

 • Piiramatu arv tasuta remonte!
 • Kui remont ei ole mõistlik, sinu seade asendatakse
 • Tootmisdefekti kaitse kuni 5 aastat
 • Kiire kahjukäsitlus
 • Tasuta transport tootmisdefekti korral (alates 10kg)Seadmekaitse

Õnnetus ei hüüa tulles! Seega kaitse ennast ootamatute väljaminekute eest, mis kaasnevad õnnetustesse sattunud seadmetega. Seadmekaitse kehtib kõikjal maailmas ja katab äkilise ja ettenägematu kahjustumise või hävinemise (kukkumine, uppumine, murdvargus, rööv ja lemmikloomade poolt tekitatud kahju). Õnnetuse korral Sinu seade remonditakse või asendatakse samaväärsega. Seadmekaitse kehtib alates seadme kättesaamisest kuni sertifikaadil märgitud perioodini. Seadmekaitse puhul, kaasneb õnnetusjuhtumi korral omavastutus 70€.

Küsi pakkumist müügikonsultandilt vestluse aknas.

 • Piiramatu arv remonte. Otstarbetu remondi korral seade asendatakse!
 • Laiaulatuslik kaitse
 • Õnnetusjuhtumite kaitse kuni 2 aastat
 • Kiire kahjukäsitlus ja sinu seade on alati eelisjärjekorras remonditöökojas!
 • Tasuta transport õnnetusjuhtumi korral (alates 10kg)
 • Kaitse kehtib kõikjal maailmas
 • Kaitse kehtib teiste isikute kasutuses


Seadmegarantii kindlustuse tingimused
Seadmekaitse kindlustuse tingimused
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood