Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

DJI MAVIC Air Fly More Combo

Saadavus: Laost otsas

939.99 1049.99 -110
Toode on otsas.
Tootekirjeldus

Imelise inseneritöö ja disainiga Mavic Air sobib lendamiseks igas maailma nurgas. Väga kergel ja kokkuvolditaval droonil on Mavicu seeria parimad omadused ning suurepärane lennujõudlus ja targad lennurežiimid.

3-teljeline gimbal kaamera

Mavic air on kõige kaasaskantavam 3-teljelise gimbaliga droon, mille nurkvibratsiooni raadiuse vahemiku on vähentatud 0.005°-ni. Kolmnurkses formatsioonis gimbali müra vähendajad aitavad luua veelgi stabiilsemaid kaadreid.

32 MP sfääriline panoraam

Lisaks horisontaalsele, vertikaalsele ja 180-kraadisele panoraamidele õmbleb 25 pildist kokku kristall selge 32 MO sfäärilise panoraami.

4K 100 Mbps Video

Mavic Air suudab filmida 4K 30 kaadrit sekundis kiirusel 100 Mbps

Aegluubis Video

Mavic Air salvestab FHD videoid 120 kaadrit sekundis, mis sobib suurepäraselt filmimiseks toiminguid mis tehakse suurtematel kiirustel

HDR fotod

Uus HDR algoritm paneb automaaselt paika säriaja seaded vastavalt valgus tingimustele. ülesäritatud või tumedad kohad töödeltakse vastavalt vajadusele, ning tänu DSP kiirendusele jäävad effektiivsemad pildid.

12 MP fotod

Mavic Airi kaameral on integreeritud 1/2.” 12 MP CMOS seonsor ja f/2.8 lääts koos 35 mm ekvivalentne fokaalpikkus 24 mm’ga, et teha kõrgkvaliteediga pilte ja videoid.

8 GB sisemälu

Lisaks Micro SD kaardipesale on Mavic Airil ka 8GB sisemälu kuhu saab salvestada videod ja fotosi ning neid pärast eksportida läbi USB 3.0 Type C pordi.

Geomeetriline elegants

Mavic Airi jalad on aerodünaamilise kere sisse volditavad. Magneesiumsulamist kronsteinid tugevdavad seitset kaamerat, tagumised ventilaatorid hajutavad kuumust väga efektiivselt ning põhikaamera gimbaliga on parema kaitse jaoks süvendatud

3D volditav Design

Kokkuvoldituna on Mavic Air sama pikk ja lai kui nutitelefon.

Kokkupandav juhtpult

Juhtpuldil on ergonoomiline disain, mis hoiab nutitelefoni võimalikult mugavalt. Lisaks juhtkange saab hoiustada puldi sees.

ActiveTrack

ActiveTrack suudab tajuda kuni 16 valitud objekti samaaegselt, lastes piloodil valida mida jälitada. Suurema täpsuse ja laiematele stsenaariumitele rakenduv Activetrack jälitab objekte isegi siis kui nad jooksevad, hüppavad või sõidavad rattaga

Veelgi usalduslikum Return to Home(RTH)

Olemasolevaid RTH süsteeme laiendades tagab Mavic Air RTH funktsioonis kõige turvalisema lennutee. Kõige turvalisema lennutee tagamiseks salvestab droon oma lennuteed reaalajas. Kui juhtimissignaal peaks kaduma, suundub droon tagasi kodu punkti seni kuni ühendus juhtpuldiga on taastunud. Takistust avastades valib Mavic Air kõige ohutuma tee, et seda vältida vastavalt kõrgusele. Droon võrdleb tõusnud asukohast maa pilti, et tagada täpsem ja turvalisem maandumine. Automaatsel maandumisel skänneerib Mavic Air reaalajas end ümbritsevaid objekte, vajadusel annab ohust piloodile teada ja jääb hõljuma kui ümbritseb vesi või takistus.

Erinevad andurid

Peale paaris inertsiandurite on FlightAutonomy 2.0 veel andurmooduleid, et tõsta Mavic Air’i turvalisus taset. Vision Compass aitab navigatsioonisüsteemil hinnata lennusuunda ka siis, kui kompassi töös esineb häireid, isegi siis kui ette-, alla- või ülesvaatavatest anduritest töötab vaid üks suund, suudab droon end edukalt positsioneerida. Kui ühel algorütmide kogumil esineb häireid, lülitab droon teise kogumi tööle, et jätkata tavarežiimil.

Arenenud Pilot Assistance Systems (APAS)

APAS on DJI poolt avastatud lennu suuna kalkulatsiooni tulemus. Kasutajad saavad lennata suunal edasi või tagasi, APAS samal ajal planeerib automaatselt sobilikuma lennutee, et vältida takistustega kokkupõrget.

3D kaardistamine

Varustatud arenenud tuvastamise süsteemiga, Mavic Air tuvastab oma asukohta täpselt, saades selleks infot seitsmelt kaameralt, mis asuvad ees, taga, kere all ja samal ajal koostab 3D kaardi ennast ümbritsevatest keskkonnast, kasutades selleks infrapuna sensoreid ja inertsandureid. Kõik see tõstab üleüldist lennu turvalisust.

Visuaalne inertsi odomeetria (VIO)

VIO tehnoloogia ja uue positsioneerimisalgorütmi koostöös on Mavic Air’i täpne positsioneerimine paranenud koguni poole võrra. VIO tehnoloogia arvutab lennukiiruse ja -kõrguse reaalajas ning positsioneerib drooni asukoha, teostades kahe kaameraga mõõtmisi hõljudes või lennu ajal. Vaatega positsioneerimise süsteemi tööraadius on nüüd 0,5m kuni 30m. Tänu VIO tehnoloogiale hõljub Mavic Air täpselt ka siseruumides ning jälgib puldi teel antud käsklusi täpsemalt isegi raskemates olukordades.

FlightAutonomy 2.0

Kasutades edasiarenenud VIO tehnoloogiat, koosneb FlightAutonomy võimas sensorite süsteem peamisest gimbalikaamerast, ette, taha ja üles suunatud kahevaatelistest sensoritest, alla suunatud infrapuna sensorisüsteemist, inertsianduritest ning rühmast arvutavatest tuumadest. Koos korjavad ja edastavad nad infot ümbritseva keskkonna kohta suure jõudlusega protsessorile, et täpsemalt lennata ja hõljuda. Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) lubab droonil mööduda nii ees kui taga asuvatest takistustest. Seiklemine ei ole kunagi veel nii ohutu ja lihtne olnud.

Tapfly

Kui soovid oma võttele keskenduda, siis vali TapFly DJI GO 4 rakendusest, mis laseb sul lennata kuhu iganes sa vajutad oma nutiseadme ekraanile. TapFly töötab nii edasi-, tagasi- vaba- ja koordinaatrežiimis ja samuti võimalik seadistada lennukiirust vastavalt oma vajadustele.

SmartCapture

Lõbus, lihtne ja intuitiivne. SmartCapture pakub uut ja interaktiivset lahendust oma Mavic Airi käega juhtimiseks. Käivita ja juhi drooni oma käte liigutustega, tee pilte või videoid kuidas soovid.

QuickShots

Vali kuue erineva QuickShots režiimi vahel – Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid ja Boomerang. Kõik režiimid on ühe vajutuse kaugusel ja sa saad eepilised selfie drooni videod ilma videotöötluseta. Jaga koheselt oma uusi loomingulisi võtteid sotsiaalmeedias läbi DJI GO 4 rakenduse.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
DJI
Tüüp
Droon
Mudel
Mavic Air
Toide
2375 mAh aku
Mõõtmed
Mõõtmed (mm)
168 x 184 x 64
Kaal (g)
430
Muud omadused
Lisaomadused
Max kiirus 68km/h
Aku kestvus
Kuni 21min
Kaugjuhitav kuni (m)
2000
Kaamera
4K, 1/2.3” CMOS, 12MP
Sisemälu (GB)
Seadme sisemälu on nagu andmepank, kus hoitakse operatsioonisüsteemi, rakendusi ning ka dokumente, videoid ja pilte. Mida rohkem sisemälu, seda rohkem on ruumi rakendustele, piltidele, videotele ning dokumentidele.
8
Komplektis sisaldub
Droon, pult, laadija, kott, adapterid, kaitsmed
Lisaks kaasa
Reisikott, varupropellerid, lisaakud, aku laadimisdokk
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood