Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE

Droon DJI Mavic 2 Pro

Saadavus: Laos

1499.99
1499.99
Tootekirjeldus

Hasselbladi kaamera

Rootsis valmistatud Hasselbladi kaamerad on tuntud oma ergonoomilise disaini ja legendaarse pildikvaliteedi poolest. Mavic 2 Pro koostöös Hasselbladiga on varustatud täiesti uue Hasselblad L1D-20c kaameraga. L1D-20c-l on Hasselbladi ainulaadne Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) tehnoloogia, mis tagab suurepäraste värvinüanssidega 20-megapikslised pildid.

1" CMOS Sensor

Uus 1-tolline CMOS-sensor on pindalalt neli korda suurem varasema Mavic Pro sensorist. Suur sensor tähendab laiemat dünaamikat ning paremat pildikvaliteeti vähese valgusega keskkonnas. Mavic Pro suurim ISO on 12 800, senise 3200 asemel.

10-bitine Dlog-M värviprofiil

Mavic 2 Pro toetab 10-bitist Dlog-M värviprofiili, mis annab parema dünaamika ja tunduvalt laiemad võimalused järeltöötluses. 10-bitine värviruum mahutab üle 1 miljardi värvitooni, säilitades erakordse detailsuse. Video suurim andmevoog on 100 Mbps.

HDR-video

10-bitise värviruumiga 4K HDR-videoid saab Mavic 2 Proga kohe kuvada õigetes toonides 4K HLG (hybrid log gamma)-toega telerist.

Muudetav ava

f/ 2.8-11 ulatuses reguleeritav ava-arv tagab optimaalsed säritusseaded nii kõrge kui vähese heledusega keskkonnas. Kui pildistatakse väheses valguses, seadistage ava f/2,8-le, et kasutada olemasolevat valgust maksimaalselt. Kui pildistate hästi valgustatud keskkonnas, seadistage ava f/11-le, et suurendada teravussügavust või pikendada säriaega, muutes videod sujuvamaks.

Dünaamiline intervallvõte ehk hyperlapse

Kombineerides staatilise intervall-võtte erinevate lennutrajektooridega, on tulemuseks aeglaselt muutuva rakursiga video, milles aeg liigub kiirendatud tempos. Trajektoore saab ise luua ja salvestada.

Täiustatud HDR-fotod

Uus HDR-algoritm kombineerib mitu erineva säritusega fotot üheks, säilitades kõik varjundid ka tumedamates ja heledamates alades.

Hyper-Light

Hyper-Light on uus pildistamisrežiim hämarate olude jaoks, mis vähendab tunduvalt müra ning suurendab detailsust.

H.265 koodek

H.265 / HEVC videokoodek võimaldab säilitada kuni 50% rohkem infot, mis kokkuvõttes tähendab nüansirikkamat ja detailsemat pilti.

ActiveTrack 2.0

Automaatse jälgimise süsteem nimega ActiveTrack on senisest palju targem. Kui varasemalt suutis algoritm analüüsida kahemõõtmelist pilti ning jälgida seal liikuvat subjekti, siis uus algoritm loob kolmemõõtmelise kaardi, mis tagab kindlama ning täpsema subjekti jälgimise. Ennustatav trajektoor tähendab, et kui subjekt peaks korraks vaateväljast kaduma (mõne takistuse taha), suudab droon ennustada subjekti liikumist senise trajektoori põhjal ning taastada aktiivse jälgimise kohe, kui filmitav taas välja ilmub.

Tavarežiimis jälitades suudab Mavic 2 põigata mööda takistustest ning samal ajal subjekti kaadris hoida, tänu kolmemõõtmelisele tehisnägemisele.

Avatud aladel suudab ActiveTrack 2.0 jälitada subjekti kuni kiiruseni 72 km/h. Sellisel puhul ei toimi takistustevältimissüsteem.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
DJI
Tüüp
Kaameraga droon
Mudel
Mavic 2 Pro
Värvus
Hall
Toide
3950mAh aku
Mõõtmed
Mõõtmed (mm)
322 x 242 x 84
Kaal (g)
907
Muud omadused
Aku kestvus
kuni 30min
Kaamera
4K@30fps, 1” CMOS
Sisemälu (GB)
Seadme sisemälu on nagu andmepank, kus hoitakse operatsioonisüsteemi, rakendusi ning ka dokumente, videoid ja pilte. Mida rohkem sisemälu, seda rohkem on ruumi rakendustele, piltidele, videotele ning dokumentidele.
8
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = vähe*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest

  e-pood