Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 16
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Nutikellad

Apple Watch Series 2 42mm Tumehall / Must

Saadavus: Laost otsas

349.99 449.99 -100
Toode on otsas.
Ülevaade


AirPods ühilduvus

Apple Watch 2 ühildub ideaalselt juhtmevabade AirPods kõrvaklappidega, mis võimaldab Teil kuulata juhtavaba muusikat otse nutikellast. Koos sisseehitatud GPSiga tähendab see, et võite oma iPhone'i julgelt koju jätta kui jooksma lähete.

Aktiivsusrõngad

Teie seismise, liikumise ning võimlemise rõngad näitavad kui aktiivne Te olete olnud ning inspireerivad Teid veelgi rohkem liigutama. Aktiivsusrõngad aitavad Teil kergesti jälgida kas Te olete päevas liiga palju istunud, palju samme Te olete astunud ning mitu kalorit olete põletanud.
Sisseehitatud GPS

Apple Watch 2 sisseehitatud GPS suudab registreerida täpselt kaugust, kiirust ning tempot nii kõndimise, jooksmise kui ka rattaga sõitmise ajal. Treeningu järel on Teil võimalik oma iPhone'i pealt läbitud rada ning treeningu infot vaadata.

Veele vastupidav

Apple Watch 2 vastupidavust veele on hinnatud ISO standardiga ISO 22810:2010, mille järgi on see kell veele vastupidav kuni 50 meetri sügavuses vees. Tänu sellele ei pea Te oma kella käe pealt võtma kui lähete basseini või merre suplema. Kõlarid vajavad õhku, et tekitada heli, mistõttu ei saa neid veekindlalt sulgeda. Selle pärast disainis Apple kõlari, mis laseb vee enda sisse ning kasutab hiljem helilaineid, et vesi uuesti kellast välja suruda.
Ratastoolidega sobiv

Apple on teise seeria nutikellade disainimisel mõelnud ka ratastoolis kasutajatele. Apple Watch 2 suudab ära tunda erinevaid ratastooli lükkamise viise üle erinevate maastike ning mõõdab täpselt ratastoolis olevate kasutajate aktiivsust. Sellel nutikellal on ka kaks spetsiaalselt ratastooli jaoks mõeldud harjutust.

Enam kui aktiivsusmonitor

Apple Watch 2 võimaldab Teil jälgida oma pulssi, hoida oma stressitaset kontrolli all ning luua täiuslikum pilt oma üldisest füüsilisest vormist. Apple'i teise seeria kellal on sisse ehitatud ka hingamise rakendus, mis juhib Teid rahustavate animatsioonidega meelipuhastavalt ja sügavalt hingama.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Apple
Mudel
Watch 2
Tüüp
Nutikell
Värvus
Hall
Rihm
Must fluoroelastomeer
Ühildavus
iOS
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
v4.0
Opsüsteem
Operatsioonisüsteem on seadme n.ö põhitarkvara, mille sees töötavad kõik muud rakendused. Operatsioonisüsteemist sõltub ka see, mis rakendusi seade toetab, kuna osad rakendused on loodud vaid ühele-kahele OP-süsteemile. Igal operatsioonisüsteemil on oma väljanägemine ning nende kasutus erineb natukene.
watchOS 3
Kaal (g)
34,2
Ekraan
Suurus
1,65"
Resolutsioon
Ekraani punktide arv, mis on esitatud tavaliselt kujul laius x kõrgus. Mida suurem resolutsioon, seda detailsemat ning selgemat pilti ekraan kuvab.
312 x 390
Taustavalgustus
1000 cd / m2
Muud omadused
Mikrofon
Jah
Kõlar
Jah
Veekindel
Kuni 50 m (ISO 22810:2010)
Kaamera
Ei
GPS
GPS ja GLONASS on vastavalt USA ja Venemaa satelliidipõhised positsioneerimissüsteemid. GPS toe abil on võimalik mõnda seadet kasutada ka näiteks navigatsioonisüsteemina. A-GPS kasutab positsioneerimisel lisaks mobiilimaste ja Wi-Fi ühendust.
Jah
Glonass
SIM-kaardi pesa
Ei
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
802.11b/g/n
Kõneedastus
Jah
Aku
Aku kestvus
Kuni 18 tundi
Aku tüüp
Aku tüüp näitab, mis tehnoloogiat aku kasutab. Praegu levinumad akutüübid on Li-Ion (liitiumioon) ja Li-Po (liitiumpolümeer) akud. Li-Ion akud on soodsamad. Li-Po akusid on võimalik toota üliõhukesi ning nad on ka kergemad.
Li-Ion
Saadavus kauplustes

Laoseisud poodides hetkel

 = piisavalt

 = otsakorral*

* Ostusoovi puhul on hea mõte toode valitud poes broneerida või tellida kaup e-poest