Kuressaare
Paide
E-R 10 - 19 / L 10 - 15
Rapla
Valga
Viljandi
Võru
E-R 9-19 / L 9-18 / P 10-16
Lemmiku salvestamiseks logi palun sisse
HINNAVALVURI FUNKTSIOONI KASUTAMISEKS LOGI PALUN SISSE
Näita kõiki: Lauaarvutid

Lauaarvuti Apple Mac Mini i5 8GB 1000GB Iris + Fusion Drive

Saadavus: Laos

1099.-
1099.-
Tootekirjeldus

Massiivselt mini

Mac mini on võimas ning taskukohane tegija, mille 19,7 cm suurusesse ruudukujulisse korpusesse on pakitud kõik Mac'i võimalused. Ühendage vaid ekraan, klaviatuur ja hiir ning olete valmis tegema suuri tegusid.

Tõeliselt miniatuurne

Mac mini muudab igapäevased toimingud mõnusalt ladusaks tänu neljanda põlvkonna Intel Core protsessoritele, kuni 50 protsenti kiiremale välkmälule ja eelkäijatega võrreldes kuni kolm korda kiiremale traadita sidele. Intel Iris Graphics 5100 graafikaprotsessorid muudavad graafikaesituse eelneva põlvkonna protsessoritega võrreldes kuni 90 protsenti kiiremaks. Suurepäraste ühenduvusfunktsioonide nagu Thunderbolt 2 ja HDTV toe abil sobib Mac mini suurepäraselt iga arvutisüsteemi südamikuks.
Võimsalt väike

Ühest alumiiniumitükist välja lõigatud korpusega Mac mini välimus on Mac'idele omaselt sile ja koheselt äratuntav. Vähem kui neli sentimeetrit kõrge ja kergem kui kaks kilogrammi – Mac mini hoiab madalat profiili, tegemata mingeid järeleandmisi funktsionaalsuses. Ja ikkagi on see maailma kõige energiasäästlikum lauaarvuti. See mitte üksnes ei vasta ENERGY STAR nõuetele, vaid ületab need kuni seitsmekordselt.

OS X El Capitan

OS X El Capitan täiendab Mac'i võimalusi mitmel kasulikul viisil. Siin on uued valikud mitme akna ja ala haldamiseks. Veelgi võimsam Spotlight aitab otsida nii Teie Mac'ist kui ka mujalt. Viimistletud on selliseid populaarseid rakendusi nagu Photos, Safari, Mail ja Maps. Uhiuus rakendus Notes sobib hästi Teie ideede ja muu sisu kokkukogumiseks. Suurem jõudlus muudab kiiremaks kõik Mac'is tehtavad toimingud – alates mängimisest kuni rakenduste käivitamise ja meilide lugemiseni.
Sisseehitatud rakendused

Iga uus Mac sisaldab rakendusi Fotod, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ja Keynote. Seega saate olla nii loominguline kui ka produktiivne. Samuti saate kasutada suurepäraseid rakendusi meilimiseks, veebi sirvimiseks, sõnumite saatmiseks ja FaceTime'i kõnede tegemiseks. Ning siin on isegi rakendus uute rakenduste otsimiseks.

Tehnilised andmed
Üldinfo
Tootja
Apple
Mudel
Mac Mini
Värvus
Hõbedane
Protsessor
Tootja
Intel
Seeria
Core i5
Mudel
4308U
Kiirus (GHz)
2,8 - 3,3
Vahemälu (MB)
3
Põhimälu
Põhimälu (GB)
Mida rohkem on põhimälu, seda kiirem ning sujuvam on seadme töö ning seda rohkem rakendusi on võimalik korraga avada ilma seadet aeglaseks tegemata. Kuna põhimälu ja protsessori vahel toimuv andmevahetus on ülikiire, hoitakse seadme põhimälus ajutisi andmeid, mida on vaja vahetult töödelda (töötavad rakendused jms).
8
Mälu Tüüp
DDR3
Kiirus
1600 Mhz
Kõvaketas
Maht (GB)
1000 + 128
Tüüp
HDD+SSD
Graafikakaart
Tootja
Intel
Mudel
Iris 5100
Mälu tüüp
Integreeritud
Tarkvara
Opsüsteem
macOS Yosemite
Liidesed
WiFi
WiFi on kõige laiemalt levinud juhtmevaba võrguühendus, mida toetavad peaaegu kõik nutiseadmed maailmas. Tähed a, b, g, n või ac 802.11 järel näitavad seda, mis WiFi kiiruseid see seade toetab.
Jah
USB 2.0
Ei
USB 3.1
Ei
USB 3.0
4
USB Type-C
Ei
Thunderbolt
Jah
HDMI
Jah
RJ45
Jah
VGA
Ei
DVI
EI
Displayport
Ei
Mini DisplayPort
Ei
Kõrvaklapi ja mikrofoni pesa
Jah
Lisaomadused
Hiir komplektis
Ei
Klaviatuur komplektis
EI
DVD lugeja/kirjutaja
Ei
Mälukaardilugeja
Jah
Bluetooth
Bluetooth on juhtmevaba ühenduse standard, mis lubab omavahel ühendada erinevaid Bluetooth'i toetavaid seadmeid (telefone, sülearvuteid, kõrvaklappe, kõlareid ja muud).
Jah
Ekraan
Ekraan/monitor
Ei
Mõõtmed
Mõõtmed (cm)
19,7 x 19,7 x 3,6
Kaal (kg)
1,22
Garantii
Garantii (aasta)
1